yazılım

Bilgisayarınız
yazılımlar
olmadan,
sadece
ışıklı
bir
kutudur.

Güvenilir yazılım firması mı arıyorsunuz?

Neden?

Firmamızın yazılım ürünü yok.

Çünkü : Size özel proje yazılımlar üretiyoruz, projenizi bir başkasına satmıyoruz.

Masaüstü : Kullandığımız tüm bilgisayarlarda kurulum yapılarak çalışan uygulamalar.
Mobil : Kullandığımız Telefon ve Tabletlere kurulum yapılarak çalışan uygulamalar.
Online : İnternet üzerinde bulunan ve her cihazda kurulum yapılmadan çalışan uygulamalar.
Teknoloji ve Otomasyon yazılımları olarak yaptığımız uygulamalarda; kullanımı mümkün olanın en basiti haline indirmeyi hedefleyerek çözüm üretir ve uygularız. Yaptığımız yazılımlarda genel olarak sadece bilgisayar yazılımı değil yanında programlarımız için işlem yapıcı, kontrol edici ve kullanımı kolaylaştıracak cihazları da tasarlar, temin eder veya üreterek kullanırız. Çalışmalarımızda farklı sektörler. farklı uygulamalar geliştirerek çözüm üretiriz.
 
Yapmış olduğumuz, Ephe Emprime ve Ephe Nakış sistemleri, sektör olarak iki alanda olsa da alt yapı olarak her sektörde kullanılabilecek bir sistem olarak tasarlanmıştır. Hedef olarak Üretim takibi, otomasyon sistemi ile birleştirilerek üretim bilgilerini bilgisayarın toplaması sağlanmıştır.
 
Firmanız Emprime ve Nakış sektörlerinden farklı bir alanda olsa da eminiz ki sizin için de sistemlerimiz alt yapı olarak uygun olacak ve sizde sonuç alacaksınız. Bunu sağlamak için bizlerle temasa geçmeniz halinde üretim makinalarınız üzerine size uygun kurulum ve arabirim oluşturulacaktır. Ve firmanızda kullandığınız üretim makinalarınızın bilgisayarlı makinalar olması da gerekmez. Çünkü biz makinalar üzerine kendi sistemimizi kuruyor ve çalıştırıyoruz.
 
internet uygulamaları söz konusu olunca ilk akla gelen; firmaların web sayfaları olarak adlandırılan elektronik tanıtım broşürleridir. Firma bilgileri, ürün kataloğu, ulaşım, iş başvurusu, elektronik ticaret, ve benzeri uygulamalar en çok karşılaşılan internet uygulamalarıdır. Bu konularda sizlere gerekli tasarım ve uygulama hizmetini sağlamak da görevlerimiz arasında bulunmaktadır. Ancak en önemlisi firmanızda yaptığınız işleri uygun koşullarda internet üzerinde her yerden kullanabilmenizi sağlayacak internet uygulamaları geliştiririz. Örnek olarak yapmış olduğumuz EMPRİME ve NAKIŞ Üretim Takip sistemleri, internet tabanlı uygulamalardır ve firmanızın içindeymiş gibi internet üzerinde her yerden üretiminizi takip edebilirsiniz. Hatta, iş yeri ve evinizde bulunan elektrikli veya elektronik cihazlarınızın, makinalarınızın internet üzerinden kontrolünü de sağlarız. Bu kontrol ve takip sistemlerini internete erişebileceğiniz cep bilgisayarı, cep telefonu üzerinden de yapabilirsiniz. İnternet alanında sınır tanımadan uygulama geliştirebilir ve ihtiyaçlarınıza çözüm bulabiliriz. Kısacası internet uygulamalarında sadece web sayfaları yapmıyor, sistemlerinizi de internet üzerine taşıyoruz.