faydamız olsun

İYİLEŞTİRİYOR, YENİLİYOR, DÖNÜŞTÜRÜYOR, HEDİYE EDİYORUZ.

Efe Bilgisistem, artık kullanılmaz olan, arızalı veya ihtiyaçlarınıza cevap veremeyen teknolojik ürünleri; (Masaüstü Bilgisayar, Laptop, Tablet) ” İyileştir, Yenile, Dönüştür ve Hediye Et ” formatıyla ihtiyaç sahibi çocuklara, okullara bağış yapıyor.

Ürün teminini; müşterileri, sosyal çevreleri ve kendi bünyesinden sağlayan Efe Bilgisistem, ürünlerdeki eksikleri, hasarları gidererek; yenileyip ihtiyaç sahibi çocukların kullanabileceği yeterliliğe dönüştürüyor. Ve bunları İhtiyaç sahiplerine hediye ederek belki de onların hayali olan bilgisayar vb. teknolojik ihtiyaçları için bağışta bulunuyor. Bizler Efe Bilgisistem ailesi olarak, sizleri de bu projemizde yanımızda görmekten mutluluk duyarız. Kullanımından vazgeçtiğiniz, artık yetersiz gelen veya arızalanan teknolojik ürünlerinizin, bizlerinde katkılarıyla bir veya daha fazla çocuğa ulaşmasını sağlayarak, tebessümüne sebep olabilirsiniz.

Aynı zamanda Efe Bilgisistem ile çalışmayı seçtiğinizde elde edilen kazançtan da belli bir kısmının, bu tip projelerimiz kapsamında, ihtiyaç sahibi çocuklarımız için kullanılacağını bilmenizi isteriz.

” İyileştir, yenile, dönüştür ve Hediye Et ” formatımızda ve diğer Sosyal Sorumluluk Projelerimiz kapsamında; 2015 Yılı içinde; Engelli Çocuklarımız için Bilgisayarlar hediye ettik. Ve engelli çocuklarımız için hediye çalışmalarımıza devam edeceğiz. Biz bir yazılım firması olarak Çocuklarımızın Teknolojiyi kullanmalarını sağlamaktan veya bizim için küçük ama onlar için büyük olan ihtiyaçlarını karşılamaktan mutluluk duyuyoruz, gelin bu mutluluğumuzu sizlerle paylaşalım.