Bizi tanıyın!

Efe Bilgisistem Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

istanbul

35 yıllık tecrübe.

18 yıl.

80′ ler

pc ile tanıştık

90′ lar

yazılım ile tanıştık

2000′ ler

iş hayatı ile tanıştık

2004 yılı itibari ile tekstil, emprime baskı sektörü için makinalardan veri alan üretim takibi yazılımının Ar-ge sine başlanması ve bu yazılımın hayata geçirilmesi ile çalışmalarımıza başladık. Kurumsal yazılım projeleri ve otomasyon yazılımları üretmek ve her sektörde yer alan firmaların yazılım eksiklerine çözüm bulmak ve Internet tabanlı siteler ve uygulamalar üretmek amaçlı çalışmalar yapmayı hedefleyerek firma kuruluşu kararı aldık.

28-11-2005 yılında EFE BİLGİSİSTEM SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. kuruluşumuzu yaptık ve kurumsal olarak yazılım firmaları arasına bizde katılmış olduk.
Firma kuruluşumuz ile birlikte emprime sektörü için hazırlamış olduğumuz üretim takip sistemimizin, nakış sektörü için de uyarlanmış bir sürümünü hazırlamaya başladık.
Ekim 2005 de nakış sektörü üretim takip sistemimiz de çalışmaya başladı.
İlerleyen zaman içerisinde verdiğimiz hizmet anlayışı ve müşterilerimizde sağladığımız bize olan güvenlerini arttıran çalışmalarımızla, müşterilerimizin teknoloji alanında ihtiyaç duydukları her konuda,  doğru çözümler üreten firma olmayı kendimize hedef seçtik.